Beachvolejbal

Za koncem Kiki a Maki je trenér repre! Proč se skrývá před médii?

Za koncem Kiki a Maki je trenér repre! Proč se skrývá před médii?
Zdroj: Facebook official

Rozpad prvního beachvolejbalového páru zaskočil celou sportovní veřejnost. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková včera o svém konci promluvily na tiskové konferenci plné emocí. Ten, který ale za vším pravděpodobně stojí, se na veřejnosti neukazuje a nechce o konci týmu mluvit. Kdo to je? Milenec Markéty Slukové, trenér (teď už bývalého) prvního páru Česka a zároveň šéftrenér české beachové reprezentace. Simon Nausch.

Informace o konci populárních Kiki a Maki skoro všechny překvapila. Kdo ale překvapený nebyl, je Markéta Sluková a její přítel Simon Nausch. Ten totiž pravděpodobně za rozpadem nejlepšího českého páru stojí.

Zcela jistě teď tuší, že čeští fanoušci z jeho činu nejsou příliš nadšení. Aby sám veřejně přiznal, že on je za rozpad Kiki a Maki zodpovědný, to se mu evidentně příliš nechce. Snad všechna média v zemi teď intenzivně shání jeho vyjádření, ale on prostě nechce mluvit. Proč asi? Určitě musí vědět, že krok, kterým rozbil populární dvojici, nebyl zcela korektní (dal by se nazvat klidně i mnohem ostřejším výrazem). Simon Nausch totiž za zády všech dal nabídku Báře Hermannové, aby hrála s jeho přítelkyní. A to se v polovině sezony prostě nedělá. Svým krokem zničil dva nejlepší české týmy.

PODÍVEJTE SE NA CELÝ ZÁZNAM TISKOVÉ KONFERENCE PLNÉ EMOCÍ, KDE KIKI A MAKI OZNÁMILY SVŮJ KONEC!

Kdo jiný by ale měl vnést světlo do tohoto smutného případu, než hlavní trenér české reprezentace? Simon Nausch je ale evidentně ve své pozici ve střetu zájmů. Je jasné, že z dlouhodobého hlediska nemohl oběma svým svěřenkyním měřit stejným metrem. Láska je mocná čarodějka a je tak jasné, že musel nadržovat své životní partnerce Markétě Slukové.

To ho ale rozhodně neomlouvá. Trenér reprezentace by měl mít jako svůj hlavní zájem, aby všechny české týmy úspěšně reprezentovaly na turnajích. Svým krokem, kdy rozdělil dva nejlepší české páry, ale svoji funkci trenéra reprezentace totálně popřel.

Související obsah

Je totiž velmi nepravděpodobné, že by se nově vzniklý pár Hermannová, Sluková dokázal za krátkou dobu dostat na úroveň, které dosahovaly Kiki a Maki. Tím pádem je prakticky vyloučena účast českého beachvolejbalu na olympijských hrách v Riu, které se konají příští rok. Nový pár má velmi malou šanci se tam kvalifikovat.

Trenér Nausch tak svým (unáhleným a zaujatým) rozhodnutím rozdělit Kiki a Maki i pár Hermannová, Bonnerová poslal český beachvolejbal o několik let zpět. A to není věc, kterou by měl trenér národního týmu dělat. Souhlasíte?

Štěpán Hrubý, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz