Letecká nehoda

Vrtulník se na letecké show zřítil a změnil v ohnivou kouli! VIDEO

Měla to být úchvatná podívaná, při které se tají dech. Místo toho letecká akrobacie čtyř vojenských vrtulníků u ruské Rjazaně skončila děsivou nehodou, při níž zemřel jeden z pilotů a stroj se změnil v hromadu trosek.

Helikoptéra Mi-28N se na ruské letecké přehlídce, která je součastí první ruské "vojenské olympiády", zřítila poté, co jí selhala hydraulika. Stroji se sice točila hlavní vrtule, ale přišel o schopnost manévrovat a ve vysoké rychlosti se zřítil do pole.


Celou zkázu vteřinu po vteřině zachytila kamera, takže je vidět, jak po nárazu od stroje odletují části rotoru a také to, jak se stroj vznítí a hoří jasně oranžovým plamenem.


Při děsivé nehodě podle portálu Russia Today zahynul jeden z pilotů vrtulníku, který se narozdíl od kopilota nestačil včas katapultovat. A i když na záběrech to vypadá, že přeživší pilot se souká z trosek, je v podstatě nemožné, aby z podobné srážky a požáru odešel nezraněný a po svých.


Nejspíš zkrátka po vystřelení z kokpitu dopadl poblíž zničeného stroje. Velitel ruských leteckých sil Viktor Bondarev krátce po nehodě nařídil, aby všechny útočné helikoptéry Mi-28 zůstaly na zemi, dokud se incident řádně nevyšetří.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMRTÍCÍ SEX: Tato kráska si to rozdávala za jízdy v autě, proletěla předním sklem a zemřela

Této ženě zachránila život kyprá postava! Zafungovala jako airbag

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz