Upgrade

Posvítit si můžete i bez elektřiny. Lampu ovládejte mobilem!

Posvítit si můžete i bez elektřiny. Lampu ovládejte mobilem!
Zdroj: oficiální zdroj

Jestli se chystáte poslední dny prázdnin strávit někde v kempu pod stanem, určitě se vám bude hodit následující zdroj světla. Jde o multifunkční lampu, kterou můžete v pohodě ovládat svým chytrým telefonem.

Stačí lusknout a budiž světlo! Prakticky takhle jednoduše si můžete rozsvítit opravdu kdekoliv. Lampa Helix se rozzáří světelným tokem 250 lumenů, ať už jí máte někde postavenou nebo zavěšenou.

O energii se stará dobíjecí lithiová baterie, která podle údajů udávaných výrobcem vydrží na jedno nabití až 22 hodin. A ani potom se nemusíte obávat tmy. Stačí tři tzv. tužkové baterie (typ AA) a o další světelný zdroj je postaráno.

Lampa váží pouhých 313 gramů a nejen pro svou nízkou hmotnost je vhodná kamkoliv na cesty. Její další devízou je možnost složení, a to jak nožiček, tak samotného svítícího tělesa. Největším lákadlem pak jistě bude možnost ovládat lampu dálkově. Zajistí to technologie bluetooth, kterou Helix ve své nejvyšší verzi disponuje.

Zdroj: oficiální zdroj

Stačí si jak pro Android, tak pro iOS stáhnout ovládací aplikaci a jednotlivě či najednou můžete mít plnou kontrolu až nad osmi lampami. Jediným omezením je fakt, že bluetooth funguje maximálně na vzdálenost 10 metrů. Lampa Helix se dá sehnat už od 85 dolarů (těsně nad 2000 korun).

Další technické vychytávky a aplikace najdete v sekci Upgrade.
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz