Josef Rychtář

Rychtáře v poutech přivezli k soudu. Jak to s ním dopadlo?

Nevhodné chování Josefa Rychtáře dnes řešil Okresní soud Praha - východ. V poutech ho tam krátce před 14. hodinou přivezla eskorta. Zpovídal se z úterních výtržností v říčanské vile své exmanželky Dariny Nové.

Vdovce po zpěvačce Ivetě Bartošové Josefa Rychtáře zatkla v úterý policie v Říčanech. Strážníky na něj zavolala bývalá žena Darina. "Měla strach o svůj život. Její exmanžel na ní prý hrubě křičel a dělal ve vile obrovský nepořádek, řekl TN.cz svědek, který je v kontaktu s rodinou.

Rychtář skončil v cele předběžného zadržení. Odtud ho dnes odpoledne odvezli k okresnímu soudu, kde se snažil svoje chování vysvětlit. Na otázky novinářů ale nereagoval, jen se usmíval. V odpoledních hodinách byl podle informací TV Nova propuštěn na svobodu.

Související obsah

Josef Rychtář už byl souzen v minulosti kdy dostal podmínku kvůli násilným trestným činům. Vstup do vily v Říčanech, kde Nová bydlí, má navíc od soudu zakázaný. Podle verdiktu Darinu nesměl ani kontaktovat. Všechny tyto zákazy ale porušil.

Jak to s Rychtářem u soudu dopadlo? Podrobnosti se dozvíte už dnes večer v premiérovém dílu bulvární show Prásk. Ta startuje hned po Ordinaci v růžové zahradě 2 ve 21:35.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz