Josef Rychtář

Vdovec po Bartošové Rychtář válčí o dům: "Snaží se mě okrást!"

Vdovec po Bartošové Rychtář válčí o dům: "Snaží se mě okrást!"
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Josef Rychtář se vrátil do domu, kde bydlí jeho exmanželka Darina Nová. Tu podnikatel před pěti lety opustil, aby si vzal zpěvačku Ivetu Bartošovou. S Novou si Rychtář nemůže přijít na jméno, přesto spolu žijí pod jednou střechou. A teď se mezi nimi ještě rozhořela válka o majetek!

O novém sporu mezi Josefem Rychtářem a jeho exmanželkou píše deník Aha! Darina Nová by měla Rychtáře z vily v Říčanech, kde sídlí jeho bezpečnostní agentura, vyplatit. Za jednu šestinu domu by mu měla bývalá žena dát 1,3 milionu korun.

To se ale Rychtářovi zdá jako naprosto směšná částka. "S částkou 1,3 milionu, kterou mi tahleta komunistická bývalá manželka navrhla a snaží se mě okrást, rozhodně nesouhlasím. Proto jsem přes právníka řekl, že na to nepřistoupím a podal odvolání," svěřil se Rychtář deníku.

Rychtářovi už jsou dávno rozvedeni, Josef si mezitím vzal Ivetu Bartošovou, se kterou žil dva roky, než zpěvačka spáchala sebevraždu. Stále však nemají vyřešeno vlastnictví vily v Říčanech, které v současné době řeší soud.

 

Související obsah

Rychtář tvrdí, že by mu měla manželka vyplatit daleko víc. "V podstatě můj podíl z toho vyplývá nějakých 2,5 milionu a ty dostanu, věřte tomu," prohlásil pro deník. Podle exmanželky jde ale o poctivě stanovenou částku, kterou udal soudem určený znalec.

Podnikatel se do domu v Říčanech vrátil poté, co musel odejít z vily v Uhříněvsi, kde žil s Bartošovou. Už dvakrát byl vystěhován soudem kvůli tomu, že exmanželku fyzicky napadl. Na dům má ale nárok stále.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz