Josef Rychtář

Jak žije Rychtář po vyhazovu od Dariny? To musíte vidět!

Jak žije Rychtář po vyhazovu od Dariny? To musíte vidět!
Zdroj: TV Nova

Josef Rychtář se po soudním verdiktu z minulého týdne dostal do prekérní situace, neměl kam jít. Naštěstí se ho ujal jeho bývalý švagr, který mu nabídl přístřeší ve svém velice skromném příbytku.

Po tom, co na něj jeho exmanželka kvůli výtržnostem zavolala policii a musel soudu, se cítí Josef Rychtář jako oběť týrání. "Já to dneska vidím jednoznačně jako mstu, kdy ona se nesmířila s tím, že jsem od ní odešel za Ivetkou, a snaží se mě jakýmkoliv způsobem zlikvidovat," stěžuje si Rychtář.

Kromě spousty kamarádů se za Rychtáře postavil i bratr jeho bývalé manželky Dariny. "S Pepou máme dlouhodobej dobrej vztah. Hluboce mě zasáhlo, co moje sestra udělala, a stydím se za ni," říká exšvagr, který Rychtářovi nabídl i dočasné přístřeší.

Související obsah

Jenže Rychtář, který se stylizuje do role oběti, plánuje teď  naprosto absurdní gesto. Po vzoru svého největšího soka Zdeňka Macury, který staví domky z palet pro týrané ženy, se rozhodl si jeden takový také postavit.

Jak bude stavba vypadat a kde si Josef Rychtář "chaloupku" postaví? To se dozvíte už dnes večer v bulvární show Prásk, která startuje po Ordinaci v růžové zahradě 2 ve 21:35.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz