Lékařka

Falešná gynekoložka obrala muže o 6 milionů, neobrala i vás?

Falešná gynekoložka obrala muže o 6 milionů, neobrala i vás?
Zdroj: Policie

I gynekoložky mohou vydělávat miliony. Důkazem je "lékařka" Zdeňka Jančij, která během tří let vydělala milionů hned šest. Žena podvodem tahala z mužů peníze a oháněla se přitom lékařskými diplomy. Policie nyní pátrá po dalších poškozených.

Na online seznamce sháněl partnerku na celý život. Když se jedna "chytla", byl šestapadesátiletý muž odhodlaný snést jí třeba modré z nebe. V tu chvíli ještě netušil, jakého si hřeje hada na prsou.

Vynalézavá žena si muže omotala kolem prstu. Vydávala se za gynekoložku a aby své historce dodala na důvěryhodnosti, dokonce ukazovala své "publikované" články v odborných časopisech. Nejenže mazaná žena nebyla gynekoložkou, ale s medicínou samotnou neměla vůbec co dočinění. Byla vyučenou kuchařkou a invalidní důchodkyní.


Související obsah

Když si získala důvěru muže, pokračovala na cestě za svým cílem. Vymýšlela si neuvěřitelné historky. Nejhůře dopadl postarší muž, ze kterého postupně vydolovala 5 milionů korun.

Zdroj: Policie

Nejprve žádala o peníze k zaplacení dědické daně po zemřelém manželovi s tím, že až zdědí 34 milionů korun, peníze mu vrátí. Pak potřebovala nějakou částku na rekonstrukci domu, hypotéku, aj. Když chtěl ale muž peníze zpět, začala se vymlouvat.

"Slibovala mu za dlužnou částku darovat autobus, který doveze ze zahraničí. Muž již ženě žádnou finanční hotovost nepůjčil a vše oznámil na policii," tvrdí policie. Žena je nyní ve vazbě.
Policisté při vyšetřování zjistili, že žena používala různá jména - byla MuDr. Zdeňka Kučerová, Vavřinková či Kokošková - a že podvedených mužů je minimálně šest. Kriminalisté vyzývají případné další poškozené, aby se ozvali na linku 158 nebo přímo vyšetřovatelům na číslo 974 874 539.
Pachatelce hrozí pět až deset let vězení.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz