Sex

Muž (21) zkusil znásilnit pět žen za půl hodiny! Nic si prý nepamatuje

Opravdu kuriózní případ se stal na nádraží v Poděbradech. Jedenadvacetiletý mladík tu během pouhé půlhodiny obtěžoval pět žen, které se snažil přemluvit k sexu. Jednu z nich dokonce zatáhl do křoví. Muž policii řekl, že si vůbec nic nepamatuje.

Jedenadvacetiletý mladík se potloukal poblíž nádraží v Poděbradech, když dostal chuť "trochu se odvázat". Vydal se proto najít ženu, která mu s tímto problémem pomůže. A že mladík vůbec nebyl vybíravý! Bral každou ženu, která se mu dostala pod ruku.

"Ženy byly různých věkových skupin. Nezaměřoval se na mladší nebo starší," uvedl vrchní komisař Marek Šmíd. 

Související obsah

 A jak celá akce probíhala? Mladík ženy začal osahávat a nabízet jim sex. Na jednu z žen neváhal dokonce ani vytasit svou "zbraň". Když nahý mladík neuspěl u jedné, nemeškal a vydal se k druhé. Nebyl čas. Co kdyby nečekaně přijela policie? Své jednání završil neúspěšným pokusem znásilnit ženu ve křoví, kam ji předtím zatáhl. Ta se ale naštěstí vyvlíkla. Muž se pokusil obšťastnit minimálně pět žen. Nyní mu hrozí vězení.

"Jedenadvacetiletého muže jsme obvinili z trestného činu znásilnění ve stadiu pokusu a z trestného činu výtržnictví, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let," řekla TV Nova policejní mluvčí. Jedenadvacetiletý muž se bránil tím, že si vůbec nic nepamatuje. Byl prý opilý a zdrogovaný.

Podle policie může být obtěžovaných žen více. Žádá proto případné oběti sexuálního harašení mladého muže, aby kontaktovali linku 158.

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz