Doga

Seznamte se! Tahle doga je největší strašpytel na světě

Seznamte se! Tahle doga je největší strašpytel na světě
Zdroj: Profimedia / Youtube

Je mohutný a impozantní. Aby taky ne, když je Presley německá doga. Ale i přesto je tenhle cenami ověšený hafan strašný strašpytel. Skoro stejný jako kreslený pes Scooby-Doo.

Presleyho majitelka je už zoufalá z toho, jakého má doma strašpytla. Obrovský pes se totiž bojí všech psů, kteří jsou menší než on, což jsou s výjimkou jiných německých dog v podstatě všichni psi na planetě.


Jenže to není všechno. Majitelka dogy Sian Barrettová totiž říká, že Presley se leká v podstatě při každém zvuku nad hranicí šepotu. Doga se tak třese při zapnutí vysavače, ale děsí ji i šustění obyčejného mikrotenového pytlíku."Presley je bez jakýchkoli pochyb oživlým Scooby-Doo z kresleného seriálu. Vážně se bojí skoro všeho a zašlo to už dokonce tak daleko, že jsem igelitové pytlíky raději začala schovávat úplně mimo jeho dosah," cituje Barrettovou britský Telegraph.


Související obsah


 


A přidává čerstvou historku, kdy Presley při venčení v parku v panice prchnul před titěrným West Highland teriérem a odmítal se vrátit do doby, než onen prcek nebyl opravdu daleko.


Sian Barrettová si myslí, že Presley je takový srab kvůli její výchově. Odmalička totiž svého čtyřnohého parťáka rozmazlovala a starala se oněj. Je proto možné, že k ní doga vzhlíží jako k matce vlčici, která ho vždy a všude ochrání před celým světem.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz