Gay

Muži poprvé sahají na vagínu! Co jí gayové říkají? VIDEO

Máme tu nový hit internetu. Poté, co se stal virál z videa, na kterém se lesby poprvé dotýkaly penisu, tu máme pokus s homosexuály, kteří se poprvé dotýkají vagíny.

Čtyři odvážní gayové se zúčastnili experimentu, při kterém se poprvé v životě dotýkali nejintimnějších partií ženy a dokonce se pokusili splnit náročný úkol najít klitoris. Dobrovolnicí v tomto pokusu se stala mladá Američanka Stevie Boebiová, která před homosexuálně zaměřenými muži stáhla černé kalhotky, ti si následně navlékli rukavice a pustili se do toho.

Načež popisovali, jako co jim vagína připadá. Přirovnávali ji mimo jiné k "chlupatému mimozemšťanovi ze Stra Treku", dalšímu zase připadala jako "částečně vyfouklý balon".

Video natočila dvojice Bria a Chrissy a to jako pokračování jejich předchozího úspěšného virálu, na kterém si lesbičky poprvé sahají na penis.

Související obsah

Dámy svými videi chtějí pobavit, ale také podporovat rovnost pohlaví. "Muži mají víc sexuální svobody než ženy. Když má sex muž, tak je to chlap, zatímco žena je štětka," vysvětlily Chrissy a Bria své pohnutky podle portálu mirror.co.uk.

Zajímalo je také, jestli bude mít video stejný úspěch jako to s penisem. A mohou být spokojené, za pouhé dva dny už má na YouTube přes 3 a půl milionu zhlédnutí. Lesbičky dotýkající se penisu jich za měsíc nasbíraly zatím přes 23 milionů.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tady jsou. Vítězky soutěže o nejkrásnější vagínu světa! GALERIE

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz