Hitler

Pravda o Hitlerově přirození! Jedno varle nebyl jediný problém

Pravda o Hitlerově přirození! Jedno varle nebyl jediný problém
Zdroj: Profimedia

O tom, že má Adolf Hitler jen jedno varle, se mluvilo už v době jeho života. Později tento stav potvrdily lékařské záznamy z roku 1923, kdy byl Hitler zadržen po neúspěšném pokusu o puč v Mnichově. Teď ale lékaři přišli s dalším šokujícím zjištěním. Vůdce Třetí říše trpěl dalším s tím často spojeným postižením, rozštěpem močové trubice, tzv. hypospadií a měl deformovaný a malý penis.

Už za války zpívali britští vojáci písničku o tom, že Hitler má jen jedno varle. Zřejmě o něj nepřišel v první světové válce při bitvě na Sommě, jak se dlouho tradovalo, ale už se tak narodil. Záznamy doktora Josefa Bringsteinera, který Hitlera v roce 1923 vyšetřoval v mnichovské věznici, ukazují, že Hitlerovi nesestoupilo pravé varle, trpěl kryptorchismem.

Podle historiků Jonathana Maya a Emmy Craigieové byl ale vůdcův rozkrok deformovaný ještě více. "Měl vzácnou deformaci známou jako hypospadie, kdy močová trubice ústí na spodní straně penisu," píší podle listu Daily Star historici. Lidé s touto deformací vždy trpí tím, že jim naroste malý nebo dokonce mikro penis!

Takovou deformaci zaznamenal i Hitlerův osobní lékař, urolog Theodor Morell. Svému nejznámějšímu pacientovi musel předepisovat hormony, amfetaminy a někdy i kokain, aby povzbudil jeho chuť na sex s partnerkou Evou Braunovou.

Související obsah

Všimli si toho i blízcí spolupracovníci německého diktátora. "Určitě bych neřekl, že Adolf Hitler vedl normální sexuální život s ženami," uvedl Hitlerův dvorní architekt Albert Speer. "Speciálně v případě Evy Braunové. Z mého pohledu to vypadalo, že až na občasné vášnivé epizody dlouhou dobu vůbec neměli sex."

Historici soudí, že tohle byl jeden z důvodů, proč Hitler nechtěl, aby Rusové získali jeho tělo, když se na konci 2. světové války rozhodl spáchat sebevraždu. Těla Hitlera a Evy Braunové jeho pobočníci spálili.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC KAŠPÁRKŮ V ČECHÁCH: Chcete zjistit délku jeho penisu? Podívejte se mu do občanky!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz