Hana Maciuchová

Hana Maciuchová šokuje: Odmítá léčbu chemoterapií!

Hana Maciuchová šokuje: Odmítá léčbu chemoterapií!
Zdroj: TV Nova

Oblíbená herečka Hana Maciuchová, která od začátku roku bojuje s rakovinou, se rozhodla k radikálnímu kroku. Odmítla totiž léčbu chemoterapiemi s tím, že se bude léčit jinak.

"Chemoterapie jsem odmítla, léčím se jiným způsobem, dejte to, prosím, vědět mým příznivcům,“ napsala Blesku Maciuchová v SMS zprávě. Doplnila, že se o ni momentálně starají lékaři z motolské nemocnice.


Oblíbená herečka se rozhodla s chemoterapií skoncovat poté, co prošla jejím prvním cyklem. Dá se tak vyvodit, že její tělo na ni reagovalo špatně.
 


Proto Maciuchová raději zvolila jiné řešení - a to operativní odstranění nádoru. Podle všeho už je herečka po operaci. Ale pochopitelně ještě záleží, jak dopadne histologické vyšetření. To ukáže, zda se podařilo nemocnou tkáň odstranit beze zbytku, nebo zda tam část zůstala.


Související obsah


 


Herečka, známá ze seriálu TV NOVA Ulice a z Krkonošských pohádek ovšem stále nechce prozradit, jakým typem rakoviny vlastně trpí.
 


"Nechci se k tomu vyjadřovat, nezlobte se. Prosím, znovu poděkujte mým příznivcům za laskavou přízeň a energii, kterou mi posílají. Děkuji a na shledanou,“ odbyla otázky herečka v další SMS zprávě.
 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz