Prince

Nebyla to chřipka! Princi týden před smrtí určili děsivou diagnózu

Legendárního zpěváka Prince zřejmě nezabila obyčejná chřipka, ale smrtelná nemoc, kterou mu lékaři diagnostikovali týden před smrtí - AIDS. Zpěvákův život se obrátil naruby, nemohl ani pořádně spát, popsal člověk, který byl s Princem v úzkém kontaktu.

Fanoušky oblíbeného zpěváka Prince zasáhla zpráva o jeho smrti jako blesk z čistého nebe. Všichni okamžitě začali pátrat po tom, co se popové hvězdě stalo a začaly se rojit spekulace, že to nějak souvisí s jeho náhlou hospitalizací týden před smrtí.

Prince Rogers Nelson tehdy veškeré spekulace o vážné nemoci odmítl a tvrdil, že ho trápila jen chřipka. "S modlitbami ještě počkejte," vzkázal svým fanouškům. Šest dní poté bylo jeho bezvládné tělo nalezeno ve vile v Minneapolis.

Související obsah

"Byl na tom špatně," popsal novinářům z bulvárního deníku The National Enquirer jeho návrat z nemocnice domů člověk, který s ním byl často v kontaktu. Zdroj z hudební scény ale popřel, že by se jednalo o chřipku.

Zpěvákovi prý lékaři diagnostikovali nemoc, která si na něm rychle vybírala svou daň. "Chybělo mu železo, byl slabý a často dezorientovaný. Jedl jen málo a když se pokoušel jíst, všechno šlo zase ven," vysvětlil zdroj.

Podívejte se na videoklip k písni Gold

Podle několika dalších zdrojů se Prince údajně odmítl jakkoli léčit. Věřil, že ho vyléčí modlitby. "Bůh mě může zachránit a zachrání," řekl svým přátelům.

Související obsah

Prince (†57) byl zpopelněn den po své smrti. V poslední chvíli u něj byli pouze tři členové rodiny, včetně sestry Tyky Nelsonové (55).

Prince se hudbě věnoval od dětství, ve čtrnácti letech začal hrát v první kapele. Za svou bohatou kariéru prodal více než 100 milionů alb.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠOKUJÍCÍ STUDIE: Podle obvodu pasu zjistíte, kdy umřete!
10 superpotravin, které vám prodlouží váš život

HIV v českém showbyznysu. První celebrita otevřeně promluvila!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz