APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

Střelba na noční party v Los Angeles. 3 mrtví, 15 zraněných

Střelba na noční party v Los Angeles. 3 mrtví, 15 zraněných
Zdroj: Profimedia

Těžká přestřelka se strhla na noční party ve čtvrti West Adams v Los Angeles. Tři lidé zemřeli, 15 utrpělo zranění, informoval web BNONews. Policie zadržela jednu ženu., pátrá po dalších podezřelých.

Incident se odehrál krátce po půlnoci. Policie obdržela několik hlášení o střelbě na Harcourt Avenue na jižním předměstí Los Angeles. Při příjezdu kriminalisté našli na místě řadu zraněných.

"Tři lidé byli na místě mrtví a nejméně patnáct dalších utrpělo zranění. Přesný počet není jasný, protože řadu lidí do nemocnic k ošetření převezli jejich známí svými vozidly," uvedl úředník záchranné služby.

Okolnosti střelby na noční party zatím nejsou jasné. Podle webu BNONews policie zadržela jednu ženu a pátrá po dalších podezřelých.
 

TN.cz / ych

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz