OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Těstoviny při dietě? Zkuste variantu s minimem kalorií

Těstoviny při dietě? Zkuste variantu s minimem kalorií
Zdroj: oficiální zdroj

Klasické těstoviny má v oblibě mnoho z nás. Pokud si ale hlídáme váhu nebo jsme přímo v dietním režimu, měli bychom výrazně zredukovat jejich porci nebo je na určitou dobu vynechat z jídelníčku úplně.

Abyste však nestrádali, můžete vyzkoušet Perfect Dish, které mají minimum kalorií, zasytí vás a navíc je připravíte během deseti minut. A jak takové těstoviny vůbec vypadají?

V Asii roste a po staletí se využívá rostlina zvaná Zmijovec neboli Konjak. Kořen této rostliny se usuší, umele na moučku a z té se vyrábějí zeleninové těstoviny různých tvarů. Mezi nejoblíbenější patří špagety, jenže tyhle na rozdíl od těch klasických mají ve stogramové porci jen 12 kalorií.

Účinný a zdravý glukomanan

Velkým bonusem je obsah glukomananu, což je rozpustná vláknina, která je velmi prospěšná pro naše trávení. Glukomanan navíc dokáže zvětšit svůj objem až 200x, což si možná dokážete těžko představit, ale výsledným efektem je to, že jedna porce Perfect Dish vás krásně zasytí na několik hodin.

Zdroj: oficiální zdroj

Zbaví pocitu těžkosti

Navíc po konzumaci tohoto jídla nebudete mít pocit těžkosti, jako se to s klasickými pšeničnými těstovinami stává. „Konjakové těstoviny mají 0 % tuku, 0 % cukru a téměř žádné kalorie. Glukomanan, který obsahují, v žaludku zvětšuje svůj objem, mozek dostává signál, že jste nasyceni a tím dochází k redukci porcí jídla a následnému zachovávání váhy nebo hubnutí,“ řekla Štěpánka Vránová, jednatelka společnosti Via Naturallis, výrobce potravin PerfectProducts.cz.

Snadná příprava a příchutě Farm Paprika a bylinková směs Italy


Běžné těstoviny se vaří ve vroucí vodě zhruba kolem deseti minut. Perfect Dish jen vyndáte z nálevu, propláchnete v horké vodě a servírujete. Způsobů je mnoho, někomu vyhovují jako klasická příloha, můžete je však smíchat s jakoukoliv oblíbenou směsí, omáčkou, kdy zvýšíte obsah bílkovin a redukujete tak sacharidy. Pro ty, co chtějí opravdu rychlý oběd, který si klidně můžete připravit v kanceláři, aniž byste obtěžovali kolegy odérem z jídla, je tady varianta s kořením Perfect Dish spaghetti Farm Paprika a se směsí bylinek Italy.

Pro všechny, kteří dodržují zdravý životní styl
Perfect Dish uvítají nejen vyznavači zdravého životního stylu, lidé hlídající si váhu, nebo ti, co zrovna chtějí zhubnout, ale také vegetariáni, vegani a celiaci. Navíc jsou vyráběny v BIO kvalitě s příslušnými certifikacemi, takže můžete mít jistotu, že máte na talíři opravdu kvalitní produkt. Pokud jste fanoušky asijské kuchyně, určitě zkuste konjakovou rýži Perfect Dish Rice.

V prodejnách zdravé výživy i v řetězci Globus

Produkty jsou k dostání na stránkách www.perfectproducts.cz, ale také v prodejnách zdravé výživy, lékárnách, některých obchodů s potravinami. Nyní jsou navíc k dostání v řetězci Globus, aktuální v Praze v Čakovicích a v Ostravě, od ledna 2017 také v dalších 15 prodejnách Globus.
 

Tisková zpráva
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz