Dívka

Chvíle hrůzy! Holčička se dívala na lachtana, stáhl ji pod vodu. VIDEO

Chvíle hrůzy! Holčička se dívala na lachtana, stáhl ji pod vodu. VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Otřesný pohled se naskytl tatínkovi, který si s dcerkou prohlížel v přístavu lachtana. Zvíře si nejprve v klidu plavalo, pak ale náhle zaútočilo z vody a malou holčičku stáhlo za šaty pod hladinu.

Incident se stal v přístavišti Steveston Fisherman's Wharf v Richmondu, informuje britský Mirror. Setkání s lachtanem mělo být pěkným zážitkem pro malou holčičku, po chvíli se z něj ale stala pořádně dramatická podívaná, na kterou nikdo z příbuzných hned tak nezapomene.

Dívenka chodila po okraji mola a prohlížela si mohutné zvíře plavoucí ve vodě. Lachtan se líně přibližoval stále blíž, pak se lehce pohnul směrem k dívence. Holčička se trochu lekla, zvíře ale jako by ji učarovalo.

Sedla si na lavičku u vody a sledovala ho, čas od času se vesele zasmála. Vůbec neměla pocit, že by se něco mohlo stát. A to byla chyba.

Související obsah

Lachtan nečekaně rychle vyskočil z vody a holčičku chytil za okraj bílých šatů. Než se nadála, stáhl ji do vody, dívka se začala topit. Šokovaný příbuzný, který celou scénu pozoroval, okamžitě skočil za ní. Bylo mu jedno, jestli hrozí nějaké nebezpečí, stejně tak to, že má po kapsách peněženku i mobil. Nebyl čas přemýšlet nad následky, skočil a holčičku zachránil. Další příbuzní pak dvojici pomohli zpět na molo. Celý incident natočila kamera.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz