Napadení

Brutální útok: Agresor napadl dva muže, jednomu prokopl lebku

Brutální útok: Agresor napadl dva muže, jednomu prokopl lebku

Brutální útok vyšetřují od sobotního rána karlovarští kriminalisté. Ti zahájili trestní stíhání čtyřiadvacetiletého cizince, který měl napadnout dva muže. Oba dva surově tloukl a kopal do hlavy. Jednomu způsobil dokonce zlomeninu lebky.

Cizinec je podezřelý, že útočil v sobotu 8. července brzy ráno, když se v Karlových Varech konal známý filmový festival. Oběti měl napadnout na volném prostranství před místním hotelem.

"Fyzicky napadl po krátké slovní rozepři 24letého cizince, a to kopem do hlavy. Muži způsobil zranění, se kterým byl převezen k lékařskému ošetření do nemocnice," uvedla mluvčí karlovarských policistů Zuzana Týřová.

Hned na to agresor napadl dalšího cizince. "A to několika kopy do různých částí těla, z toho minimálně třikrát do hlavy, čímž způsobil napadenému muži frakturu lebky a zranění, se kterými musel být ošetřen v nemocnici i s následnou hospitalizací," dodala policejní mluvčí Týřová.

Související obsah

Kriminalisté sice podali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí do vazby, podle Týřové bude ale muž stíhán na svobodě. Pokud jej soud odsoudí, mohl by ve vězení strávit tři až deset let.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz