Nehoda

Nehoda zastavila dopravu na dálnici D5. Srazily se dvě dodávky

Nehoda zastavila dopravu na dálnici D5. Srazily se dvě dodávky
Zdroj: HZS Plzeň

Dálnice D5 u Nýřan na Plzeňsku byla ve směru na Prahu kvůli nehodě čtyř aut uzavřená. Policie dopravu odkláněla, poté se podařilo dálnici zcela zprovoznit.

"Krátce po půlnoci došlo na 92. kilometru k nehodě čtyř vozidel, konkrétně dvou dodávek a dvou osobních vozů," řekla policejní mluvčí Pavla Burešová. 

Policie dopravu odkláněla, poté se podařilo zprovoznit alespoň jeden jízdní pruh. Po sedmé hodině ranní byla už dálnice cela průjezdná.  

 

Tři lidé byli převezeni do nemocnice. Jednoho zraněného vyprostili hasiči. "Z jedné havarované dodávky hasiči vyprostili bez použití vyprošťovacího zařízení zraněnou osobu. Poskytli jí první pomoc a pečovali o ni do příjezdu ZZS. Po její stabilizaci zraněnou osobu pomohli transportovat do sanitky," řekla mluvčí hasičů Pavla Jakoubkova.

Související obsah

"U všech vozidel hasiči provedli protipožární opatření a zlikvidovali pomocí sorbentu uniklé provozní kapaliny," dodala Pavla Jakoubkova.

Policisté provedli na místě dechové zkoušky. "U řidičů vyloučily konzumaci alkoholu," řekla policejní mluvčí Pavla Burešová.
 

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz