Popeláři

Vůz popelářů pod sebou pohřbil auto! 5 lidí na místě mrtvých

Vůz popelářů pod sebou pohřbil auto! 5 lidí na místě mrtvých
Zdroj: ČTK

Při strašlivé nehodě popelářského vozu v Německu v pátek odpoledne zemřelo pět lidí. Vůz kvůli technické závadě nezvládl zatáčku a spadl přímo na projíždějící auto. Nikdo z osobního vozu nepřežil.

Hrozivá nehoda se stala na silnici 361 v okrajové části města Nagold, což je jihozápadně od Stuttgartu. Popelářský vůz měl podle policie zřejmě technickou závadu, náhle zrychlil a nezvládl průjezd zatáčkou.

Vůz o váze asi 26 tun pod sebou pohřbil osobní auto, které v tu chvíli projíždělo okolo. Když se popelářské auto podařilo pomocí jeřábu konečně zvednout, naskytl se záchranářům otřesný pohled.

Všech pět lidí cestujících uvnitř vozu zemřelo, informuje německý Bild. "Nikdo z nich neměl šanci, byli okamžitě mrtví," sdělil policejní mluvčí. Kolik let obětem bylo, není jasné.

Nehoda silnici 361 mezi Nagoldem a Mötzingenem uzavřela. Na místě byly potřeba jednotky hasičů, policistů i záchranářů. Osobní auto, na které popelářský vůz přepadl, je úplně rozdrcené. Řidič popelářského vozu je podle tamních médií v šoku. On a jeho spolujezdec vyvázli s lehkými zraněními, měli těsně před koncem šichty, když se nehoda stala.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz