Výměna manželek

Bývalka o Tomášovi z Výměny: Vyhodil mě z bytu, dceru mi vzal!

Bývalka o Tomášovi z Výměny: Vyhodil mě z bytu, dceru mi vzal!
Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek rozpoutala nejen mezi lidmi, ale i mezi jednotlivými aktéry bouřlivé diskuze. Ani jeden z párů nakonec Výměnu neustál a jak Tomáš se Sabinou, tak Jana s Romanem se rozešli. Co říct ale mají i jejich bývalí partneři.

Když se Výměna manželek natáčela, málokdo asi čekal, že se Sabina s Tomášem po odvysílání dílu rozejde. Jak ale vyšlo najevo, pár měl už delší dobu vážné problémy. Poslední kapkou bylo, když se Tomáš Sabiny nezastal u osmi očí.

Dvojice se po středečním vysílání rozešla. Sabina s malým Damiánkem zůstane v původním bytě, Tomáš se zavázal, že jí na malého bude dávat peníze. On sám se s dcerou Michalkou odstěhuje jinam.

Na Tomášovo konto se vzápětí neváhala na sociálních sítích vyjádřit jeho bývalá přítelkyně a zároveň maminka Michalky. "Přesně tento problém jsme řešili s Tomášem, když jsem s ním byla ještě ve vztahu. Vůbec neměl zájem se mnou o našich problémech mluvit," napsala Petra.

Jednoho dne jí prý řekl, že udělají za hádkami tlustou čáru a vše bude v pohodě. Druhý den jí měl říct, že k nim přijde návštěva kvůli jeho práci a poprosil ji, aby šla na pár hodin ven. "Michalka spinkala v postýlce. Tak jsem šla ven sama. Když jsem potom volala Tomášovi, jestli už se můžu vrátit, tak mi nezvedal telefon," vzpomínala žena.

Související obsah

V ten den si k nim do bytu prý nastěhoval Sabinu. Petře zůstalo jen oblečení, které měla na sobě, ostatní věci jí měl Tomáš vyhodit. "Dodnes mi dělá problémy a vydírá mě, že když nenechám jeho na pokoji, tak mi udělá zle. A zakázal mi styk s mojí dcerou, neptejte se, jak mi bylo, to se nedá popsat," svěřila se. Sabině prý namluvil, že už spolu rok a půl nejsou.

A co na to Tomáš? Podle jeho slov byl na výchovu Michalky do jejího roku sám. "Její maminka ji nikdy nechtěla, už když byla těhotná, tak o ni nejevila zájem, neměla ji ráda. Záhy od nás odešla, protože si k malé nenašla vztah. Já jsem byl na mateřské dovolené, což mluví za vše," řekl Tomáš ve čtvrtek v rozhovoru pro Nova.cz.

Související obsah

I když matka o dceru tři roky nejevila zájem, před pár dny se prý ozvala. "Začala si na ni vymezovat právo. Motivovalo ji k tomu hodně lidí, kteří mi tak chtějí ublížit," popsal. "Předem ale říkám, že se jim nepovede mi dceru vzít. Je to svým způsobem už i soudně rozhodnuté," dodal. Matky prý Michalce nikdy nic nedala k narozeninám, k Vánocům a ani na ni finančně nepřispívala. To, že se teď ozvala, nebere Tomáš jako zájem o dítě.
 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měl Tomáš sex s Janou během Výměny manželek? Jeho ODPOVĚĎ šokuje!

DRSNÁ ZPOVĚĎ malé Laury o domácím násilí: Tekla krev!

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz