Emoce

Svět emocí: Proč jste ve vztahu šťastní nebo naopak ve stresu

Zapojte se do soutěže:

Soutěž zde o knížku Olgy Lošťákové a Radky Lojy s osobním věnováním.

Všimli jste si, že do jakýchkoli nových vztahů vstupujeme s počátečním nadšením a vůli dostat ze sebe jen to nejlepší? Tik-tak..tik-tak ..čas ubíhá a začíná se dít něco zvláštního. Ačkoli nechceme, děláme chyby, naschvály, reagujeme podrážděně a tik-tak…tik-tak… vztah je úplně jinde než na počátku. Někdy nakonec není nikde.

Staré známé klišé „vztahy vyžadují péči“ všichni známe. A pečujeme o ně? Jak moc? Co nám brání?

Udržování vztahů vyžaduje péči, čas, úsilí a know-how. Tím know-how je emoční inteligence. Jakou ji máte vy? Udělejte si náš test emoční inteligence zdarma nebo test emočně inteligentní komunikace.


A pokud jste tak neudělali u prvního dílu, stáhněte si zdarma náš ebook: 6 ukazatelů na cestě osobního rozvoje, ve kterém se dozvíte, jak prožít den s pocitem naplnění, radosti a spokojenosti.

Související obsah

A co dnes najdete v členské sekci „Světa emocí“? Především popis nezdravých pocitových vzorců útěku a útoku, kterými si vztahy narušujeme a jak lze popsat zdravé pocitové návyky.

Souhrn možných reakcí na negativní emoce – v našem případě hněv z video příběhu a nakonec časté nároky na partnery ve vztazích postrádajících dlouhodobě péči.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz