Zlatý Slavík

Startuje Český slavík Mattoni 2017! Hlasujte, hraje se o zájezd

Koncem listopadu budou vyhlášeny výsledky dalšího ročníku populární ankety Český slavík Mattoni 2017. O svých favoritech můžete hlasovat od dnešního dne do 19. listopadu. A pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát i luxusní zájezd!

Na slavnostní vyhlášení výsledků se můžete těšit v sobotu 25. listopadu. Moderování přímého přenosu z Hudebního divadla v Karlíně se ujme Ondřej Sokol.

Jak hlasovat

Hlasovat můžete od 3. října do půlnoci 19. listopadu. Možnosti máte dvě - buď zasláním SMS z mobilního telefonu nebo prostřednictvím online formuláře na stránkách www.ceskyslavikmattoni.cz.

Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, odpovídá běžnému tarifu hlasujícího. Z každého mobilního telefonu lze v každé kategorii hlasovat pouze jednou.

Na nových webových stránkách ankety mohou fanoušci nejen hlasovat, ale najdou zde všechny důležité informace. Dozví se aktuální novinky, prohlédnou si fotografie z minulých ročníků. Kromě praktických informací najdou lidé na stránkách i zajímavosti z historie ankety a na profilech Zlatých slavíků si mohou pustit nejslavnější písničky svých oblíbených interpretů.

Související obsah

I letos Slavík dává šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Jakub Děkan, Pavel Callta, skupina Poetika a Pokáč. O tom, kdo z nich vystoupí, rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování.

Předáno bude několik cen

Na slavnostním vyhlášení výsledků budou předány tyto ceny:

Zlatí, Stříbrní a Bronzoví slavíci v kategorii Zpěvačka, Zpěvák a Hudební skupina

Cena Absolutní slavík

Cena Objev roku

Cena Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)

Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls

Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu

Související obsah

Můžete vyhrát zajímavé ceny

Jeden z hlasujících v anketě vyhraje letecký zájezd do Řecka od CK Alexandria. V letošním ročníku lze také vyhrát týden pro 6 osob u jezera Attersee v Rakousku s Volkswagen Transporter kombi od společnosti NH CAR.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Krátká zpráva

Řecko zavádí povinné očkování proti covidu-19 pro lidi starší 60 let

Řecká vláda rozhodla o povinném očkování proti covidu-19. Týká se lidí starších 60 let, kteří ho budou muset podstoupit do poloviny ledna. Pokud se někdo z této věkové skupiny obyvatel naočkovat nenechá, hrozí mu pokuta ve výši 100 eur. "Je to cena, kterou musíme zaplatit kvůli zdraví," okomentoval povinné očkování řecký premiér Kyriakos Mitsotakis. Ze zhruba jedenácti milionů Řeků je naočkováno 63 procent. Z rizikové skupiny nad 60 let není naočkováno asi 520 000 lidí, píše agentura Reuters.

Píše se na Deník.cz