Masturbace

"Hledáme honimíra!" žádá policie o pomoc! Dělal si dobře v metru

Pražští policisté pátrají po mladíkovi, který se nepokrytě ukájel ve vagonu metra. Jedna z cestujících ho dokonce natočila, ani to ho ale nepřinutilo přestat.

Nechutný zážitek si z cesty metrem 27letá žena odnesla už 29. září, až teď ale policisté poprosili o pomoc s pátráním veřejnost a média. Žena jela metrem na trase C směrem na Prosek, když si ve stanici Muzeum přes uličku přisedl asi třicetiletý muž.

Nejdříve se choval spořádaně, ale jen do stanice Nádraží Holešovice. "Jakmile se souprava z této stanice rozjela, pustil se muž do akce. Rozepl poklopec, kterým posléze vystavil na odiv svůj penis a začal se ukájet. Při tom se navíc tvářil, jako že on nic," popsal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Ženě byla situace nepříjemná, a tak se snažila onanistu ignorovat, pak ho dokonce natočila na mobil. Když ale chtěla na Proseku vystoupit, zvedl se i on. V tu chvíli dívka vytušila nebezpečí a vymyslela léčku, jak masturbujícího muže přelstít.

"Nechala dotyčného vystoupit jako prvího, ale sama zůstala stát ve vagónu," doplnil Hulan. Muž si nejdříve myslel, že žena vystoupila spolu s ním. Že tomu tak není, si uvědomil až pozdě - dveře metra už byly zavřené.

Související obsah

"Zhrzený erotik se pouze zmohl na to, že popoběhl s odjíždějící soupravou a zoufale při tom klepal na okno vagónu, za kterým stála vyděšená žena," pokračuje policejní mluvčí. Hned po vystoupení z metra zamířila žena na policii, kde incident nahlásila.

"Mužům zákona se navíc podařilo zajistit i záběry bezpečnostních kamer metra. Nicméně ani tyto videozáznamy, ani další operativně pátrací opatření zatím nevedla k vypátrání exhibicionisty," dodal Hulan, proč požádali o pomoc občany. Pokud máte jakékoliv informace o dotyčném, volejte na linku 158.

Zároveň policisté vyzvali, aby se přihlásily i další ženy, které mohl onanista obtěžovat. Událost šetří jako výtržnictví, za které muži hrozí až dva roky vězení.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz