Máslo

Krvavý horor v obchodě: Muž ukradl máslo, strážného pobodal!

Krvavý horor v obchodě: Muž ukradl máslo, strážného pobodal!
Zdroj: TV Nova

Otřesný zážitek si odnesli zákazníci supermarketu v bratislavské Dúbravce. Jednoho z nakupujících zastavil strážný s podezřením, že ukradl máslo. Strhla se drsná bitka, ze které člen ostrahy vyvázl živý jen se štěstím!

O krvavém incidentu informoval slovenský portál cas.sk. V horor se v bratislavském supermarketu změnilo poklidné úterní odpoledne. Krátce po 13. hodině napadl neznámý muž člena ostrahy Rastislava (44).

Důvodem roztržky měla být krádež. "Zloděj ukradl celý balík másla, při východu se strhla bitka se strážným, který ho chtěl zastavit," popsala pro portál prodavačka. Útočník vytáhl z kapsy nůž a soupeře několikrát bodnul do boku pod žebry.

"Slyšel jsem nějaký hluk a viděl, jak chlap vytáhnul nůž, strhla se mela a byla tam krev," vypověděl pro cas.sk očitý svědek. Informaci potvrdil i obchodní řetězec. "Pracovník externí soukromé bezpečnostní služby byl zraněn při snaze zadržet osobu pokoušející se o odcizení zboží," uvedl mluvčí Lidlu Tomáš Bezák.

Související obsah

Zraněnému muži přivolali svědci pomoc. "Záchranáři byli přivoláni k muži, který měl bodné poranění v oblasti hrudníka. Po ošetření ho převezli do nemocnice na Kramárech," sdělila mluvčí záchranářů Alena Krčová. Rastislavův stav by měl být stabilizovaný, je mimo ohrožení života. I nadále ale zůstává v nemocnici.

Útočník se dal na útěk, dosud se ho nepodařilo najít. Policie proto žádá o pomoc veřejnost. "Totožnost pachatele stále není známa," dodal policejní mluvčí Michal Szeiff.

epa, TN.cz

K tématu Máslo

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz