Auto

Pozor, můžete mít v autě poklad! Muž dal do cizího vozu balík peněz

Policisté z Hodonínska hledají majitele auta, který má ve svém vozu cizí hotovost ve výši 23 tisíc korun. Tu tam omylem vložil řidič, který si spletl vůz.

Opravdu kuriózní případ vyšetřují policisté z Hodonínska. Jednomu z řidičů tam zmizela příruční taška se všemi doklady a větší hotovostí. Ukázalo se ale, že si spletl svoje auto s cizím.

Za zmizením tašky plné dokladů a peněz stojí neuvěřitelná shoda náhod. Muž zaparkoval a když si vyřídil osobní věci, vrátil se zpět ke svému vozu. Jenže na parkovišti v tu chvíli stál druhý navlas stejný automobil a řidič si oba vozy spletl. Auto nemělo zamčené dveře a tašku s penězi tak odložil do palubní přihrádky a pokračoval pěšky zase do města. Když se vrátil, zjistil, že v autě nejsou peníze ani doklady.

Související obsah

"Přišel o všechny doklady a hotovost ve výši 23 tisíc korun. Druhé vozidlo mezitím z parkoviště odjelo a jeho řidič nejspíš dodnes netuší, jaký dárek má uložený pod volantem. Policisté žádají majitele vozů Renault Thalia, aby si zkontrolovali interiér vozu a případný nález odevzdali na policii. Od majitele za to dostanou nálezné," sdělil mluvčí policie Petr Zámečník.

Josef Svoboda/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz