Zahraničí

Milenci si to rozdávali na balkóně! Nevydrželi ale potlesk publika

Neznámy pár měl sex na balkoně nad jednou z rušných ulic v argentinském Buenos Aires. Očití svědci vše si natáčeli na video, které nyní koluje po sociální síti. Pozornost publika začala po chvíli mladým milencům vadit, takže se přesunuli dovnitř bytu.

Živé porno zajistil lidem na rušné ulici pár milenců, který neváhal souložit před zraky lidí za bílého dne. I když je na videu vidět, že žena chvilku protestuje, nakonec se nechala přemluvit a začala spolupracovat s partnerem.

Před zraky lidí procházejících historickou čtvrtí Monserrat se oddávali jeden druhému. Ale příliš dlouho to nevydrželi. Hlasité povzbuzování náhodných diváků je zřejmě příliš rušilo a za burácejícího potlesku publika se stáhli dovnitř.

Související obsah

"Bylo jim to jedno," popsal soused, který video natočil. "Ať si každý udělá na celou věc vlastní názor. Je však zarážející, že se něco podobného děje v Argentině každý víkend," komentovali událost místní noviny. V posledních měsících policie zadržela několik lidí, kteří se na veřejnosti "chovali nevhodně".

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz