Domácí

Ženy v noci zvonily na kamarádku. Od souseda dostaly pěstí

Ženy v noci zvonily na kamarádku. Od souseda dostaly pěstí
Zdroj: TN.cz

Na pořádného agresora narazily dvě mladé ženy z Karlových Varů, které v noci zvonily na svou kamarádku. Nebyly u toho příliš potichu a vzbudily jednoho ze sousedů. Došlo k potyčce, během které muž obě ženy fyzicky napadl.

K incidentu došlo v půlce listopadu v půl čtvrté ráno. Dvě ženy (20) byly se svou kamarádkou domluvené, že u ní přespí. Vzbudily však jejího souseda, který bydlel v přízemí.

"Muž vyšel ze vchodu a ženám nejprve nadával. Poté každé uštědřil pěstí do obličeje. Jednu z žen pak odstrčil, až upadla na zem. Při pádu si poškodila mobilní telefon," uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Související obsah

Obě ženy musel ošetřit lékař. Podezřelým je dvaatřicetiletý muž ze Sokolova. Toho nyní prošetřuje policie. V případě prokázání viny mu hrozí odnětí svobody až na dva roky.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz