Srážka

Na křižovatce v Praze se srazily tramvaje! Zranilo se pět lidí

Na křižovatce v Praze se srazily tramvaje! Zranilo se pět lidí
Zdroj: AKTU.cz

Na křižovatce v pražských Strašnicích se v sobotu před polednem srazily dvě tramvaje. Lehce se zranilo pět lidí, kteří při nárazu spadli nebo se někde praštili. Záchranáři je rozvezli do nemocnic.

K nehodě došlo mezi ulicemi Pod Rapidem a Průběžná krátce před půl dvanáctou dopoledne. Proč se tramvaje srazily, budou teprve policisté vyšetřovat.

"Byl nám původně nahlášen jeden zraněný, který si měl stěžovat na bolest kolene. Na místě záchranáři zjistili, že se zranilo více lidí," popsala mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Nakonec záchranáři ošetřili pět lidí. "Utrpěli lehká zranění zřejmě při pádu. Zranily se čtyři ženy ve věku 68, 62,40 a 88 let a jeden třicetiletý muž. K nehodě vyjely dohromady tři záchranářské vozy," doplnila Poštová.

Související obsah

Zraněné rozvezli záchranáři do pražských nemocnic. "Některé do nemocnice Na Vinohradech, další na Karlovo náměstí," dodala mluvčí záchranářů.

Pražský dopravní podnik informoval, že se havárie dotkla tramvajových linek 7 a 22, které musely být odkloněny. Ve vyloučených úsecích pak byla zavedena náhradní autobusová doprava.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz