Bydlení

OBRAZEM: Byt v bývalém majáku je nejžádanějším v celé Británii!

OBRAZEM: Byt v bývalém majáku je nejžádanějším v celé Británii!
Zdroj: Profimedia

Mysleli jste si, že nejžádanějším bytem ve Velké Británii bude nějaký velký luxusní apartmán v centru Londýna? Omyl! Je jím malý byt uvnitř bývalého majáku na jihu Anglie!

Dvanáct metrů vysoká věž Clavell Tower v britském Dorsetu byla postavena už v roce 1830 a po dlouhá desetiletí sloužila jako maják. Dnes uvnitř najdeme útulný kruhový byt ke krátkodobému pronájmu, o který se zájemci jen perou. V tuto chvíli je plně obsazeno až do poloviny roku 2019!

Částečně za to jistě může lokalita, ve které se bývalý maják nachází. Překrásné pobřeží Dorsetu je vyhledávanou dovolenkovou lokalitou nejen pro Brity, ale i pro návštěvníky z celého světa.

Dalším tahákem je ale bezesporu maják samotný. Má čtyři patra, která uvnitř spojuje překrásné točité schodiště. Ubytuje dvě osoby, kterým nabízí plnohodnotné útulné bydlení s veškerým vybavením a jako třešničku na dortu přidává kruhový balkón ve třetím podlaží. Zkrátka na líbánky jako stvořené!

Související obsah

Byt k pronájmu je ve věži k dispozici již deset let. A zájem o něj stále neupadá, spíše naopak. Rezervační kalendář je stále plný a vždy, když se otevřou nové termíny, takřka okamžitě se zaplní. Na noc strávenou v tomto romantickém prostředí na útesu si tak počkáte minimálně rok a půl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz