Býk nechtěl na porážku a napadl muže. Ten teď bojuje o život

S velmi vážným zraněním skončil v nemocnici pracovník masokombinátu v Kostelci u Jihlavy. Napadl ho býk, kterého vedl na jatka.

Záchranáři včera před čtvrtou hodinou odpoledne vyjížděli do masokombinátu v Kostelci u Jihlavy. Býk tady vážně zranil muže, který ho vedl na porážku. "Na místě zasahovala letecká záchranná služba. Muže v kritickém stavu a umělém spánku převezla do traumacentra v brněnské nemocnici," uvedli záchranáři.

"Při přemísťování dovezeného dobytka do objektu jatek jeden z býků zaútočil na šestačtyřicetiletého zaměstnance," upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová. 

Související obsah

Přivolaní policisté místo ohledali a zadokumentovali. "Přesný průběh a okolnosti, za kterých k nešťastné události došlo, policisté v současné době prověřují," dodala mluvčí.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz