Zahraničí

Muži, kteří do krve zbili druhého řidiče, stanuli před soudem

Muži, kteří do krve zbili druhého řidiče, stanuli před soudem
Zdroj: tvnoviny.sk

Dva hulváti, kteří brutálně zbili šoféra druhého auta za to, že je předjel, pořádně naštvali všechny slušné lidi. Otec se synem, kteří neváhali tasit zbraň i udeřit člověka kamenem do hlavy, dnes předstoupili před soud. Ten rozhodl, že oba dva obvinění skončí ve vazbě z obavy, že by mohli v trestné činnosti pokračovat.

Otec se synem nesnesli, že je předjelo jiné auto. Během chvíle ho předjeli zpět a ještě za jízdy začali muži za volantem druhého auta vyhrožovat a posunky naznačovat, že si to s ním hodlají vyřídit. Když řidič druhého auta zastavil, aby si incident s dvojicí vyříkal, vůbec nedostal šanci. Dva muži z černého auta vystoupili a brutálně ho zbili.

Když případ v médiích uviděli lidé z Generální prokuratury, okamžitě kontaktovali Krajskou prokurátorku v Žilině. „Aby přijala zákonná opatření a vyvodila trestněprávní odpovědnost za toto bezprecedentní násilné chování,“ řekla mluvčí Generální prokuratury Andrea Predajňová.

Související obsah

Muž jsou obviněni z pokusu o ublížení na zdraví, informoval portál tvnoviny.sk. Do procesu ale vstoupí i soudní znalec. „Na základě výsledků znaleckého dokazování bude upřesněná právní kvalifikace chování obviněných,“ doplnil mluvčí Krajské prokuratury Milan Cisarík.

Video z útoku na řidiče zveřejnila slovenská policie:

Otec už měl v minulosti oplétačky se zákonem. Před časem byl odsouzený za ublížení na zdraví a výtržnictví. Soudkyně oba dva agresory dnes poslala do vazby v obavě, že by mohli v trestné činnosti pokračovat. Na řádný soud si tak počkají za mřížemi.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz