Výměna manželek

Jdi se léčit, vzkázal Romanovi Richard. Kdyby ho potkal, bude zle

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl Výměny manželek. Jana to s cholerickým náhradním manželem Romanem neměla vůbec jednoduché, došlo dokonce na fyzické napadení. Jak na Výměnu vzpomíná ona i její partner Richard?

V premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci.

V Liberci se po natáčení prý téměř nic nezměnilo. Jana si ale uvědomila, jak skvělý její partner je. "Víc si ho vážím. Uvědomila jsem si, že mám doma chlapa, který se dokáže postarat," pochválila si Jana. Podle Richarda se po natáčení zmírnila Janina závislost na telefonu, ale jen na chvíli. "Vydržela to tak pět dní, pak se to vrátilo do starých kolejí. Ona už jiná nebude," myslí si.

Z pobytu v náhradní rodině má Jana smíšené pocity. "Celkově mi Výměna nevadila a myslím si, že kdyby se nestal incident, který se stal, tak by to bylo nezáživné. Roman by byl jen neschopný chlap, který se nedokáže postarat o rodinu, nedokáže dětem opravit postel a tím by to skončilo. Tím, co se stalo, to ale bylo hrozné," svěřila se Jana.

Richard se o napadení dozvěděl až potom, co se vrátili domů. "Tvrdila mi, že ji trochu strčil. Ze začátku jsem to bral v pohodě, ale když jsem viděl ukázky, tak jsem měl sto chutí si tam pro něj dojet a vysvětlit mu to. Myslím, že si ho tam podají ostatní," tvrdí Richard.

S rodinou z Bíliny prý byli v kontaktu do chvíle, než začaly v televizi běžet první upoutávky. "Pak mi napsali, jak jsem si mohla dovolit říct, že to u nich smrdí. Vysvětlila jsem jim, že jsem to řekla jen o pokoji, kde bydlel Roman. Pak mi začaly chodit zprávy, že jsem se o Románka vůbec nepostarala, že bylo všechno jen na malé Natálce a já jsem v klidu spala. Tím to pro mě skončilo, uzavřela jsem to. Já se nemám za co stydět," shrnula Jana.

Související obsah

Dva nejstarší kluci sice ve Výměně tvrdili, že nechtějí být jako táta, podle Jany to ale byly jen silácké řeči před kamerou. "Robin chodil do práce, vydělával peníze, a přesto odtamtud neutekl. Bylo pro něj pohodlnější spát na nafukovací matraci a nemít žádnou zodpovědnost. Možná nebudou chtít být jako táta, ale dopadnou tak," myslí si.

Co by partneři vzkázali druhé rodině? "Ať se jdou léčit a neukazují se v Liberci. Kdybych je někdo potkal, byl by konec, tohle se nezapomíná," odpověděl Richard bez přemýšlení. "Nechápu Žanetu, jak s takovým člověkem může být, jak s ním může mít další děti. On ty její dvě děti rozhodně nemá rád, protože nemá rád Romy," dodala Jana.

Řeč přišla také na domácí násilí, které Jana v minulosti zažila. S Alexovým tatínkem neměli optimální vztah. "Došlo na nějaké strkání, mlácení, facky, rozbité talíře. Než jsem ho opustila, bylo to u nás na denním pořádku. Právě proto jsem nejspíš taková, jaká jsem – nenechám se sebou orat," řekla. Rozhodnutí ukončit Výměnu předčasně nelituje.

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vybruslit z konfliktu s opilým člověkem? Rady nejen pro partnerky
TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz