Adriana Pešková

Smrt v Ulici! Adriana se dozvěděla zdrcující zprávy. VIDEO

Smrt v Ulici! Adriana se dozvěděla zdrcující zprávy. VIDEO
Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice definitivně opouští jedna z hlavních postav. Adriana Bláhová se ve středečním díle dozvěděla, že její manžel zemřel při autonehodě v Německu. A nebyla to jediná rána, která mladou ženu zasáhla. Jak se s tím vyrovná?

Adrianu Bláhovou stíhá jedna rána za druhou. V pátek načapala svého manžela Roberta v baru, jak se líbá s milenkou Ájou. Od té doby o Robertovi neslyšela a jeho mobilní telefon, který si mimochodem pořídil za Adrianiny peníze, je nedostupný. Ve středu se dozvěděla hrozivou zprávu.

Adriana se dozvěděla, že její manžel zemřel:

Robert zemřel při autonehodě. Na německé dálnici nezvládl řízení, prorazil svodidla a s autem se zřítil z mostu. Místo vyřizování rozvodu se Adriana náhle stala vdovou. A to nebyla jediná rána, která Adrianu během středy zasáhla.

Když ho načapala s milenkou Ájou, prozradil Robert Áje, že má plán B. V čem spočíval? To odhalil představitel Roberta Vuk Čelebić na chatu. Adriana se o Robertově velkém podrazu dozvěděla také ve středu. Co zjistila, když zkontrolovala společný účet, se podívejte na webu Ulice.

Související obsah

Tato tragédie všemi v Ulici hodně otřese, nejvíce samozřejmě s Adrianou, která se těšila na společnou budoucnost s Robertem a plánovala děti. Už ve čtvrtek navíc čeká Adrianinu rodinu další velký šok.

Co se stane a jak to dopadne? To se dozvíte v následujících dílech. Ulici sledujte na Nově každý všední den od 18:25.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz