Wizz Air

No fuj! Žena močila na podlahu v letadle, cestující byli zděšeni

No fuj! Žena močila na podlahu v letadle, cestující byli zděšeni
Zdroj: Profimedia

Opravdu nechutný let prožili cestující společnosti Wizz Air na lince z Londýna do Varšavy. Jedna z cestujících se totiž bezostyšně vymočila na podlahu v letadle. Svou "aktivitu" navíc sdílela po telefonu s dalším člověkem.

Na internetu se dokonce objevila nahrávka z incidentu. "Zeptala jsem se posádky, jestli můžu použít toaletu, ale řekli mi, že teď ne. Tak močím na podlahu. Přímo před jejich očima," říkala žena přes telefon neznámému člověku, zatímco vykonávala potřebu, napsal web The Mirror.

Zdroj: Profimedia

"Přijede sem i policie, protože je to prý moje chyba. Všechno je moje chyba!" pokračovala. Pak ji ale vyrušil cestující pár: "To myslíte vážně? Nechutné! Vždyť jste dospělá žena! Připadá vám v pořádku močit na podlahu?" Žena se však nenechala ničím rušit.

Související obsah

Podle všeho cestující skutečně neměla mít v danou chvíli přístup k toaletě. Posádka ji totiž musela uzavřít, protože letadlo tankovalo palivo - postupovala tedy přesně podle předpisů.

Zdroj: Profimedia

Zatím není jasné, co se stalo po příjezdu policie. "Můžeme potvrdit, že k incidentu na palubě jednoho z našich letadel skutečně došlo. Posádka vyřešila situaci přesně tak, jak měla. Během tankování paliva nelze používat prostory toalety. Výsledkem bylo, že pasažérka začala být agresivní vůči našim zaměstnancům. Proto má naše společnost nulovou toleranci, bezpečnost je pro nás prioritou. Věc nyní řeší policie," napsal v prohlášení mluvčí společnosti Wizz Air.

nor TN.cz

K tématu Wizz Air

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz