Zahraničí

VIDEO: Kamion se převrátil na bok, kukuřice byla po celé dálnici

Slovenští policisté za sebou mají velmi náročnou neděli, kdy se na dálnici D1 převrátil kamion. Komunikace musela být na dlouhou dobu zcela uzavřena, policisté kromě vyšetřování nehody rozdávali řidičům, kteří museli v koloně čekat, vodu. Policie nyní zveřejnila záběry zachycující celou nehodu.

V neděli dopoledne oznámili policisté uzavírku dálnice D1 ve směru na Trnavu. Důvodem byla nehoda kamionu převážejícího kukuřici. Ten nejprve naboural do středových svodidel, pak se převrátil na bok a celý jeho náklad se vysypal. Řidiči se naštěstí nic nestalo.

Kvůli nehodě byl jeden směr dlouhou dobu uzavřen, v opačném směru byl kvůli posunutým svodidlům provoz omezen. Stovky řidičů zůstaly uvězněny na dálnici v nesnesitelném horku. Policisté i záchranáři rozdávali v kolonách vodu, na místo zamířil také autobus hasičů.

Dálnice byla uzavřena až do pozdního odpoledne. Nehoda se stala kvůli defektu nákladního vozidla.

I když někteří komentující kritizovali například rychlost, kterou policisté rozdávali vodu, jsou reakce převážně kladné.

Související obsah

"Chtěla bych poděkovat paní policistce, která nám dnes při nehodě pomohla a umožnila se dostat s rok a půl starým synem pryč. Všichni lidi byli nervózní a podráždění, ona i s kolegou byli velmi milí a kdyby jich nebylo, tak se s malým pryč nedostaneme," píše paní Karolína, která musela čekat v šíleném vedru se svým synem.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz