Život ve hvězdách

Monika Babišová na sebe práskla pikantnosti: Jak to mají doma?

Už dnes večer se mohou diváci televize Nova těšit na zbrusu nový lifestylový pořad Život ve hvězdách. Moderátorka Petra Svoboda vás provede světem celebrit, módy, zajímavostí ze společnosti a hlavně každý týden splní sen jednomu z vás.

Dnešní díl odstartuje rozhovorem s jednou z prvních dam české politiky - Monikou Babišovou. Žádnou politiku ale nečekejte! Manželka premiéra nám ukáže, jak vypadá její běžný den, a prozradí, jak to u nich doma funguje. A možná dojde i na nějaké pikantnosti.

Život ve hvězdách ale bude také o plnění přání divákům televize Nova. "Budeme plnit sny a přání diváků, a to ve spolupráci s celebritami. Při tom se diváci dozví řadu novinek a zajímavostí ze světa celebrit. Chybět nebudou ani tipy z oblasti módy," popsala moderátorka pořadu Petra Svoboda.

V prvním díle splní štáb přání divačky Věrky. "Je to velká fanynka seriálu Ulice a její bratr jí chtěl poděkovat a zároveň potěšit. O emoce nebude nouze," slíbila Svoboda. Pokud i vy víte o někom, komu byste chtěli splnit přání, neváhejte se štábu ozvat. "Reportérka Bára Divišová, která má plnění snů na starost, se za vámi určitě vydá," dodala Petra.

Související obsah

Kromě zajímavého rozhovoru a splněného snu se dnešní díl bude věnovat i letnímu babyboomu, dozvíte se také, kde české i zahraniční celebrity trávily dovolenou. A bude toho ještě víc!

Nový pořad Život ve hvězdách můžete sledovat každý čtvrtek ve 21:35 na Nově! Po odvysílání si můžete celý díl zdarma pustit na Nova Plus.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz