Kanárské ostrovy

Nové detaily v případu želvy ve vagíně: Ženě hrozí obvinění!

Nové detaily v případu želvy ve vagíně: Ženě hrozí obvinění!
Zdroj: Profimedia

Případ ženy, které lékaři našli po divoké noci ve vagíně želvu, má dohru. Tenerifský soud řeší, jestli se jedná o sexuální útok, prokuratura hledá důkazy svědčící o týrání zvířat.

Osudný flám se měl podle týdeníku Canarian Weekly odehrát minulý týden ve čtvrtek. Šestadvacetiletá Britka vyrazila za zábavou do části letoviska Playa de las Américas zvané Veronicas. Oblast je vyhlášená bujarým nočním životem. Ženu doprovázeli její přátelé.

Ve Veronicas však narazila na skupinku mladíků z Velké Británie a rozhodla se užít si zbytek večera v jejich společnosti. Co se dělo dál, žena odmítla říct. Podle všeho si vůbec nepamatuje, jak se jí želva do těla dostala.

Související obsah

Po vyšetření u lékaře a překvapivém objevu se o případ začala zajímat i policie. Mohlo se totiž jednat o sexuální útok. Britka ale bez dalšího vysvětlení odmítla podat stížnost ohledně incidentu.

Policii nezbylo nic jiného, než případ předat soudu. "V současnosti případ nevyšetřujeme, protože žena odmítla vypovídatí," potvrdila kanárská policie pro deník Daily Record.

Soud dále rozhodne, jestli případ otevře, nebo ne. Ve hře je také obvinění z týrání zvířat. Touto možností se zabývá prokuratura v Santa Cruz de Tenerife, která nyní prochází důkazy.

Podle portálu El País měla žena zastrčenou v genitáliích želvu Reesovu. Ta se běžně vyskytuje v Asii a není považovaná za ohroženou. V tomto případě se jednalo o mládě, dospělý jedinec může dorůst až dvaceti centimetrů.

Portál rovněž zmiňuje svůj nejmenovaný zdroj, podle něhož se želva mohla dostat dovnitř jen s cizí pomocí. Jestli tak učinila žena, nebo někdo jiný, zůstává otázkou.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz