Zahraničí

Rytmusova Jasmina čeká miminko! Bude to kluk, nebo holka?

Rytmusova Jasmina čeká miminko! Bude to kluk, nebo holka?
Zdroj: Instagram

Oblíbený hudebník Rytmus dostal jeden z nejhezčích vánočních dárků. Jeho láska Jasmina Alagič je těhotná. Slovenský rapper to oznámil na svém profilu na Instagramu.

"Nejkrásnější dárek v mém životě. Naše první a poslední Vánoce ve dvou. Miluju tě, mamino," napsal slovenský rapper na Instagramu pod fotografii, na které drží dětské botičky.

"Těšíme se z tohoto daru, jsme vděční za všechnu radost, kterou nám dává, i když je ještě jen v bříšku. Chtěli jsme se s vámi o tento malý zázrak podělit," popsala své pocity nadšená budoucí maminka.

Ke šťastné novince dvojici již gratulovaly na sociálních sítích stovky lidí a další se stále přidávají.

Související obsah

Patrik Rytmus Vrbovský svou lásku Jasminu Alagič už letos v listopadu požádal o ruku, zasnoubili se v Bosně.

"Jsem nejšťastnější na světě a jsem vděčná za tento krásný život. Vůbec jsem to nečekala a bylo to velmi romantické," prozradila po zasnoubení pro markiza.sk oblíbená slovenská moderátorka.

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz