Domácí

V Praze srazilo auto dvě ženy. Skončilo o kus dál v příkopě

V Praze srazilo auto dvě ženy. Skončilo o kus dál v příkopě
Zdroj: AKTU.cz

Ve čtvrtek večer srazilo auto poblíž autobusové zastávky v pražských Dolních Měcholupech dvě chodkyně. O kus dál i se svým vozem skončila řidička v příkopě.

Nehoda se stala v Praze 10 v Dolních Měcholupech. Auto tam srazilo dvě chodkyně, následně vůz skončil převrácený v příkopě, pomocí hydraulické ruky jej museli vyprostit přivolaní hasiči.

"Policie zasahovala u nehody v Dolních Měcholupech na ulici Kutnohorská poblíž autobusové zastávky. Auto, které srazilo dvě chodkyně, o kus dál sjelo mimo vozovku a převrátilo se na bok," uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Příčina a okolnosti dopravní nehody se podle Rybanského vyšetřují.

K nehodě vyjely i dvě posádky záchranné služby. "Záchranáři ošetřili dvě poraněné ženy. Šestapadesátiletou ženu odvezli s poraněním ramene a hlavy na chirurgické oddělení do Vinohradské nemocnice. Druhou poraněnou, padesátiletou chodkyni, odvezla sanitka s úrazem nohou a páteře do Vinohradské nemocnice na ortopedické oddělení," sdělila redakci TN.cz mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Související obsah

"Záchranáři na místě ošetřovali ještě další šestadvacetiletou ženu s lehkými poraněními. Ta na vlastní žádost podepsala negativní revers," doplnila Poštová.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz