Tchyně

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!
Zdroj: Profimedia

S šokujícím zážitkem se na internetu svěřila mladá maminka ze Spojených států. Zatímco se zotavovala z císařského řezu, tchyně přejmenovala její miminko!

Že se občas nepohodnete s matkou svého partnera, není nic neobvyklého. Tchyně, jakou má nejmenovaná maminka z Ameriky, ale připomíná spíš postavu z hororového filmu. Její nenávist ke snaše překročila všechny meze.

Maminka se se svým příběhem svěřila na webu Slate.com. Musela podstoupit akutní císařský a zatímco spala, tchyně přemluvila jejího manžela, aby změnil prostřední jméno jejich novorozenému synovi. Ona sama se to dozvěděla až po dvou měsících!

"Snažila se ho přesvědčit, aby změnil synovi první jméno. Chtěla mu dát takové, které nesnáším. Manželovi řekla, že sice budu šílet, ale nakonec to skousnu," popsala. Manžel své matce řekl, že změnit první jméno už je moc, se změnou prostředního ale souhlasil.

Související obsah

Místo Finley tak měl chlapeček v rodném listě napsáno Finlay. Podle tchyně je druhá varianta mužnější. S manželem se přitom před porodem jasně dohodli na tom, že se jméno bude psát s písmenem e. Že se syn jmenuje jinak, se dozvěděla až po dvou měsících, a to víceméně náhodou.

Při sjednávání pojištění potřebovala rodný list a když se do něj podívala, zůstala v šoku. "Manžel mi řekl, že toho litoval hned, když to udělal, ale bál se mi to říct," napsala. Prý vždycky věděla, že je tchyně manipulátorka a že ji nemá ráda, že je ale schopná něčeho takového, ji šokovalo. Synovi plánuje změnit jméno na původní variantu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz