Zahraničí

Každý rok ji žádal o ruku, 42krát odmítla. Po 43 letech si ho vzala

Každý rok ji žádal o ruku, 42krát odmítla. Po 43 letech si ho vzala
Zdroj: Profimedia

Pauline a Colin jsou velmi netradiční pár. Jsou spolu od roku 1976, nikdy se ale nevzali, přestože Colin chtěl. Každý rok svou lásku žádal o ruku, ona však vždycky řekla "ne". Po dvaačtyřicátém odmítnutí to vzdal. Pauline ho nakonec požádala o ruku sama.

Colin (74) byl odjakživa romantik. Se svou Pauline (72) se dal dohromady v roce 1976, nikdy ji ale neučinil svou právoplatnou ženou, přestože po tom toužil. Dvaačtyřicetkrát ji požádal o ruku, vždycky se mu ale dostalo frustrující odpovědi "ne".

Po 42 letech to tedy vzdal a smířil se s tím, že nikdy nebude ženatý. Pak mu ale Pauline vyrazila dech - požádala ho o ruku sama. O dojemném, ale zároveň kuriózním příběhu, informoval britský deník Metro.

"Když se mě na to Pauline zeptala, málem jsem spadl z postele. Žádal jsem ji o ruku celou dobu, takže když nakonec požádala ona mě, řekl jsem, že si ji samozřejmě vezmu," vyjádřil se Colin. Po 43 letech se tak konečně dočkal a odvedl si svou lásku k oltáři.

Související obsah

Přesněji řečeno ji k oltáři odvezl, Pauline totiž před několika lety vážně onemocněla a skončila na vozíčku. Od té doby se její stav stále zhoršoval a její dcera ji umístila do domu s pečovatelskou službou. Tam ji Colin pravidelně navštěvoval a tam ho také Pauline požádala o ruku.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz