Snídaně s Novou

Plyšáků pro Ozzyho přibývá i po jeho smrti! Tohle se s nimi stane

Plyšáků pro Ozzyho přibývá i po jeho smrti! Tohle se s nimi stane
Zdroj: TV Nova

Od tragické smrti Snídaňového štěněte Ozzyho uplynul už týden, diváci ale stále posílají do Televize Nova plyšáky. Hora hraček nazmar ale nepřijde - zamíří do chovné stanice, kde udělá radost jiným štěňatům.

Náhlá smrt Snídaňového štěněte Ozzyho zasáhla desítky tisíc lidí. Ačkoliv od tragického dne uplynul už týden, diváci se stále účastní plyšákové výzvy, kterou TV Nova vyhlásila, když ještě Ozzy žil.

Plyšáků pro nebohé štěně tak stále přibývá, nazmar ale nepřijdou. Tým Snídaně s Novou se rozhodl je vzít do chovné stanice, kde je dostanou jiná štěňata. 

Roztomilý rošťák Ozzy zemřel 1. dubna za tragických okolností. Štěně se udusilo kouskem jídla, které vdechlo. "Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné," řekla mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová.

 

Související obsah

Hromady hraček, kterou Ozzy dostal od svých fanoušků, si tak příliš dlouho neužil. Ve studiu Snídaně s Novou se objevil jen jednou, kde si v hoře plyšáků pořádně zařádil - udělali mu nesmírnou radost. Přestože jeho odchod stále zůstává tragédií, malou útěchou pro diváky může být, že jejich hračky rozzáří očka jiným pejskům.

Podívejte se na vzpomínkové video se Snídaňovým štěnětem Ozzym:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz