Obezita

Obézní Sophii na pouti strašně ponížili, změnila se k nepoznání!

Obézní Sophii na pouti strašně ponížili, změnila se k nepoznání!
Zdroj: Profimedia

Třiadvacetiletá Sophie Trewicková z anglického Doncasteru tvrdí, že zaměstnanci zábavního parku v Alton Towers ji nepustili na žádnou z atrakcí kvůli její nadváze. V tu dobu vážila 150 kilo. Ve svých 11 letech se stala závislou na rychlém občerstvení. Poté, co šla na univerzitu, ztrácela nad sebou kontrolu a přejídala se.

Ani během studia na vysoké škole se navíc Sophie nenaučila vařit a většinou si jídlo obstarala z okolních fastfoodů.


"Bylo to tak trapné, když jsem šla se svými kamarády do zábavního parku Alton Towers a u každé atrakce mě otočili a poslali pryč," dodala.


Mluvčí Alton Towers uvedl, že bezpečnost návštěvníků je vždy jejich hlavním zájmem a pokud je problém někoho bezpečně na atrakci připoutat, má zkrátka smůlu. Před dvěma roky se tak Sophie vrátila domů a věděla, že se musí změnit.


V té době byla závislá na sendvičích, pizze nebo čokoládových brownies. Dnes pracuje třikrát týdně v call centru, plave a chodí na dlouhé procházky se svým pejskem. A cítí se mnohem zdravěji. "Odpadní" jídlo vyměnila za saláty, polévky a přípravky na hubnutí.

Související obsah


"Konečně se cítím normálně, zlepšilo se především mé duševní zdraví a je skvělé vědět, že s klidem můžu jít na trampolínu nebo do zábavního parku bez strachu, že jsem příliš tlustá," dodala pro britský Daily Mail.  Sophie chce sdílet svůj příběh i s ostatními a pomoci tak těm, kteří mají podobný problém jako dříve ona sama.

gre, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz