Zajímavosti

Drsný porotce setnul soutěžícího: "Já se regulérně pobleju!“

Dnes zažije porota v kuchyni MasterChef Česko doslova horor. Někteří soutěžící připraví opravdové peklo na talíři. První výzvou jsou mořské plody, které s sebou nesou vždy riziko. Kuchař musí být obezřetný a hlídat si jejich kvalitu. "To střívko v krevetě asi nebylo úplně v pořádku,“ zhodnotil Mirek.

Porota ho varovala už během přípravy jídla. "Já bych to tam vůbec nedával,“ zněla rada nejmladšího z porotců Přemka. "Víš, z čeho je nejčastěji otrava jídlem? Ze sea foodu, který není v kondici. Pokud cítíš, že něco není v pořádku, nemůžeš to použít,“ vysvětloval Přemek Mirkovi.

Radek Kašpárek byl jediný, kdo se odvážil jídlo ochutnat. Reakce se dostavila okamžitě. Jídlo se mu začalo vracet. "Já se snad regulérně pobleju!“ Radek dokonce odešel mimo plac, aby to rozdýchal.

Související obsah

Dostane Mirek ještě jednu šanci? Nebo ho tento přešlap bude stát místo mezi TOP kuchaři Česka. Kulinářská show MasterChef Česko je plná výzev a je jen na soutěžících, jak se k nim postaví. Jejich cestu za vítězstvím můžete sledovat každou středu na televizi Nova od 21:30. 


Poslední epizodu MasterChefa najdete na webu NovaPlus, všechny na VOYO. Informace o zákulisí se dozvíte v pořadu Jak to vidí MasterChef.

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz