Student měl jíst v KFC rok zdarma. "Je to jen fáma," popírá fastfood

Student měl jíst v KFC rok zdarma. "Je to jen fáma," popírá fastfood
Zdroj: Profimedia

Na geniální nápad údajně přišel sedmadvacetiletý student z Jihoafrické republiky. Za poslední rok měl navštívit několik restaurací KFC, kde se vydával za kontrolora kvality a jíst tak zdarma. Jihoafrická pobočka fastfoodového řetězce KFC tuto zprávu ale na twitteru popřela.

Informace o geniálním studentovi z University of KwaZulu-Natal obletěla celý svět. Měl si natolik oblíbit smažená kuřata z populárního řetězce KFC, že se rozhodl je získat zadarmo. Oblékl si proto oblek a obstaral si falešnou identifikační kartičku vedení firmy, tvrdil deník The Sun.

Vždy když přišel do jedné z restaurací, vydával se za kontrolora kvality. Poté vždy zamířil rovnou do kuchyně, kde vše kontroloval a dělal si poznámky. Následně požádal o vzorky všeho jídla, aby prý otestoval, zda je připraveno v dostatečné kvalitě.

Mladík se stal pro uživatele internetu hrdinou. Nakonec se však ukázalo, že nikdo takový neexistuje. Podle KFC jde o falešnou zprávu.

Související obsah

"Mohla by se sice stát legendou, musíme ale potvrdit, že tato zpráva je falešná," napsal řetězec na twitteru. "Nestrážili jsme náš tajný recept tak dlouho jen proto, aby nás napálil nějaký student," dodalo KFC.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu KFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz