Domácí

Žena si měla objednat vraždu manžela. S milencem dostali 16 let

Brněnský soud rozhodl v úterý o osudu muže, který se měl pokusit zavraždit milionáře Františka Divokého. Muži soud vyměřil šestnáct let, zatím je rozsudek nepravomocný. Manželka milionáře dostala stejný trest za to, že si vraždu měla objednat.

K brněnskému krajskému soudu se v úterý dopoledne dostavila manželka i její milenec. Oba se totiž měli snažit zabít jednasedmdesátiletého Františka Divokého. Jeho manželka měla svému milenci slíbit 50 milionů korun za to, že Divokého zabije.

Ten se ho pak snažil shodit do propasti, ale naštěstí se mu to nepodařilo. Napadený se zachytil okraje a díky svědkům je stále naživu.

Oba obžalované poslal soud na šestnáct let za mříže. Napadený podnikatel svojí ženě dodnes věří a doufá, že nakonec bude osvobozena. Rozsudek je zatím nepravomocný.

Související obsah

Oba obžalovaní chystají odvolání a případem se zřejmě bude zabývat ještě vrchní soud v Olomouci.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz