Rusko

Pavel spadl do nádrže s asfaltem. Po vytažení vypadal jako Venom

Pavel spadl do nádrže s asfaltem. Po vytažení vypadal jako Venom
Zdroj: Profimedia

Třiatřicetiletý Pavel spadl na útěku před neznámými muži do jámy s asfaltem. Jen jako zázrakem přežil. Odstranit asfalt z jeho těla ale nebylo vůbec snadné. Po vytažení z nádrže vypadal jako komiksová postava Venom. Od hlavy po paty celý leskle černý. Šlo mu ale o život!

Pavel Semkov z Pavlovska ve Voroněžské oblasti se bál o svůj život. "Potkal jsem špatné lidi, určitě byli opilí a honili mě. Nedokázal bych se bránit, tak jsem se snažil utéct a spadl jsem do nádrže," řekl Semkov v rozhovoru pro ruská média. Právě nešťastným pádem do nádrže svůj život možná ohrozil ještě více.

Nádrž, do které spadl, byla u uzavřené továrny ve Voroněžské oblasti. Kdyby mu nepomohli lidé, kteří šli úplnou náhodou kolem a zaslechli jeho volání o pomoc, nejspíš by se v asfaltu utopil. Když ho vytáhli, byl úplně celý od asfaltu, což také ohrožovalo jeho život. Záchranáři ho rychle přepravili do nemocnice.

Související obsah

Odstranit vrstvu asfaltu z Pavlova těla nebylo vůbec jednoduché. Museli ho odstranit pomocí desítek jednorázových žiletek. Dalších několik hodin trvalo, než mu zbytky asfaltu a špíny umyli z těla. V současnosti se z otřesného zážitku zotavuje v nemocnici a brzy by ho už měli propustit domů.

 

Asfaltová "jezírka" jsou ve Voroněžské oblasti velkým problémem. V místě se vytvořila zhruba před rokem, krátce poté, co byla továrna uzavřena. Zaměstnanci tam nechali asfalt a ten se slil s dalšími chemikáliemi.

mik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz