Nudapláž

Kde se dá koupat na Adama? Nejlepší místa v Česku i v Evropě!

Kde se dá koupat na Adama? Nejlepší místa v Česku i v Evropě!

Nudapláže nejsou v žádném případě tabu, naopak – mnoho Čechů je stále vyhledává. Pokud se i vy rádi koupete na Adama a Evu, máme pro vás tipy na ty nejlepší nudapláže v Česku i v Evropě.

V České republice je nudapláží hned několik, a to dokonce i u oblíbených a hojně navštěvovaných koupališť a vodních nádrží. Místa určená pro nudisty jsou většinou označená jako FKK, což je zkratka německého slova Freikörperkultur, které v překladu znamená doslova "volná kultura těla".


Na výběr těch nejlepších nudapláží v Česku se podívejte v následující tabulce. Více jich pak najdete třeba na webu naturista.cz.

Pokud se však vydáváte na dovolenou do zahraničí a rádi byste si i tam užili svobody bez plavek, existuje hned několik destinací, kde s nahotou problém rozhodně není. Americký web CNN vydal žebříček 15 nejlepších nudistických pláží na světě - a je v něm hned několik evropských lokalit.


Hned na třetím místě skončila pláž v sousedním Německu, konkrétně na ostrově Sylt u Severního moře, kde je známá pláž Buhne 16. Skvěle bude nudistům samozřejmě i na plážích v jižní Evropě. V žebříčku se jako pátá umístila pláž Red Beach na řeckém ostrově Kréta, sedmá skončila Platha des Cavallet na španělské Ibize, devátá je pláž Cap d'Agde ve Francii a nejlepší nudapláže v Evropě uzavírá pláž Spaggia di Guvano v italské Vernazze. Celý žebříček včetně zámořských destinací najdete ZDE.


Pokud jste na nudapláži nikdy nebyli a chtěli byste si to přeci jen vyzkoušet, tak směle do toho! Mějte však na paměti, že na každé nudistické lokalitě platí určitá pravidla. Rozhodně se vyvarujte upřeným pohledům na ostatní naháče a v žádném případě si je bez dovolení nefoťte ani nenatáčejte.

Související obsah


Na lavičky nebo lehátka si vždy první položte ručník a až poté si na něj sedněte. Když odcházíte, nezapomeňte se zakrýt. Na vedlejší pláži, která už nudistická být nemusí, by z vašeho nahého těla rozhodně neměli radost. A v neposlední řadě zapomeňte na jakékoliv sexuální aktivity, k těm nudapláže rozhodně neslouží.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz