O2

O2 mění tarify! Přidává data a nově je nabízí i bez omezení

O2 mění tarify! Přidává data a nově je nabízí i bez omezení
Zdroj: Profimedia

Mobilní operátor O2 představil novou nabídku tarifů. Stejně jako konkurenční T-Mobile, který nové tarify představil v půlce srpna, O2 nově zákazníkům nabízí tarify, kde se mohou těšit z neomezených dat. Operátor ale zvolil trochu jiný přístup, neomezené tarify má odstupňované podle toho, jakou rychlostí bude možné data stahovat.

O2 upravilo nabídku stávajících tarifů FREE+ a představilo čtyři nové tarify NEO. U tarifů FREE+ výrazně navýšilo nabídku dat, která jsou pro zákazníky mnohem dostupnější. Zatímco předtím stál tarif s nabídkou 60 GB dat, který se jmenoval FREE Platinum, 2 499 Kč, nově za stejné množství dat zákazníci zaplatí 1 249 Kč. Tarif se bude jmenovat FREE+ Zlatý. Zlatý tarif předtím nabízel 12 GB dat.

O2 nabízí i tři levnější tarify. U FREE+ modrý dostanou zákazníci za 499 Kč 1 GB dat, u bronzového tarifu zaplatí 649 Kč za 4 GB dat a se stříbrným tarifem získají za 849 Kč 14 GB dat. Prodej oficiálně operátor spustí v pondělí 16. září.

"Do tarifu FREE+ Stříbrný přidáváme více než dvojnásobek dat - zákazníkům nově dáme 14 GB dat, aniž bychom měnili jeho cenu. Tento objem dat bohatě stačí i těm, kteří na internetu v mobilu tráví i několik hodin denně," řekl generální ředitel O2 Jindřich Fremuth.

Novinkou jsou tarify s neomezenými daty NEO. Zákazníci si mohou vybrat čtyři různé tarify – bronzový, stříbrný, zlatý a platinový, odstupňované jsou podle toho, jak vysokou přenosovou rychlost nabízejí.

Související obsah

U bronzového tarifu za 1 099 Kč se data budou přenášet rychlostí 5 Mb/s, u stříbrného za 1 299 Kč rychlostí 20 Mb/s, nejvyšší přenosovou rychlost až 300 Mb/s nabízejí tarify Zlatý (1 599 Kč) a Platinový (2 499 Kč). Dražší tarif nabízí navíc 1 GB dat v zahraničí v zóně TOP svět a 600 minut volání do zahraničí.

T-Mobile nabídl neomezená data v polovině srpna. Klienti si u něj skládají tarif sami. Vybírají si, jestli chtějí neomezené volání či jen volné minuty a SMS a také objem dat. Za neomezená data zaplatí 875 Kč, po vyčerpání 50 GB dat se rychlost omezí na 10 Mb/s. Skutečně neomezená data doplněná o 500 MB dat v zahraničí zaplatí 1 175 Kč. K oběma je potom potřeba připočíst 400 Kč, pokud chce i neomezené volání.

Zákazníci Vodafonu získají neomezený tarif zatím jen v případě, že mají zároveň od operátora pevný internet na doma a mobilní tarif si objednají alespoň pro dvě čísla. Cena se pak mění od 998 Kč měsíčně za jedno číslo, pokud má zákazník objednaný tarif pro dvě sim karty, až po 599 Kč za jedno, pokud má tarif pro čtyři a více čísel.

Zdroj: TN.cz

O2 zákazníky láká také na to, že mohou získat slevu, zkombinují-li si více služeb od operátora dohromady do balíčku O2 spolu.

Související obsah

"Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA, českou hokejovou extraligu nebo FORTUNA:LIGU," dodal Fremuth.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz