Záchrana zvířete

Nevděčnice! Uvízlé lišce jeli pomoci pražští hasiči, jednoho z nich kousla

Nevděčnice! Uvízlé lišce jeli pomoci pražští hasiči, jednoho z nich kousla
Zdroj: HZS Praha

K záchraně nebohého zvířete vyjeli v neděli pražští hasiči. Liška zřejmě na své obchůzce zapadla do retenční nádrže a nemohla se dostat ven.

Nejen zachránci lidí, ale i zvířat! Pražští hasiči v neděli dopoledne vyjeli do okrajové části města, aby pomohli s vysvobozením uvízlého a promočeného predátora.


"Lišku, která uvízla v retenční nádrži v ulici Hůlkova v Praze 9, vyprostili hasiči z holešovické stanice," uvedli hasiči na svém twitterovém účtu.

 

Související obsah


Šelma ale příliš vděku neukázala. Když ji hasiči předávali odchytové službě, jednoho ze svých zachránců ještě kousla!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz